Whey Gainer ACTIONS®
Whey Gainer ACTIONS® je určen především pro podporu procesu obnovy energetických zásob v průběhu regenerace.
Cena: 269,00 Kč
Balení: 1000 g
  ks 
Cena: 419,00 Kč
Balení: 2250 g
  ks 
Cena: 780,00 Kč
Balení: 4500 g
  ks 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH
Whey Gainer ACTIONS® je určen především pro podporu procesu obnovy energetických zásob v průběhu regenerace po náročných výkonech. Kvalitní spektrum aminokyselin přispívá k ochraně svalové hmoty před poškozením v důsledku fyzické zátěže a podporuje tvorbu aktivní tělesné hmoty. Je mimořádně vhodný především pro začátečníky v silových sportech a to ve fázích velkého objemu tréninku a pro sportovce, specializované na silově–rychlostní a vytrvalostní sportovní disciplíny.
 
Základní produkt řady “gainerů” (sacharidovo–proteinový) vyspělého složení, s miminálním obsahem tuku (ve formě lecitinu a MCT tuku). Určen pro přípravu koktejlů. Výrobek neobsahuje kvasnice ani kvasničné deriváty. Dodává významné množství „rychlých“ a „pomalých“ sacharidů ve vyváženém poměru a směs bílkovin vysoké kvality (nadprůměrná hodnota PER – Protein Efficiency Ratio) včetně dobře vstřebatelného hydrolyzátu.
 
 
 
Doporučené dávkování:
Denní dávka Whey Gainer ACTIONS® je 50 g (1 odměrka) 1-2x denně, mezi dávkami by měl být odstup minimálně 2 hodiny. Samozřejmostí je nutnost započítat v této formě konzumovanou energii a živiny do celkového denního příjmu.
 
Způsob použití:
Whey Gainer ACTIONS® je určen pro přípravu koktejlů – produkt má plnou chuť v případě, že při jeho přípravě postupujete následovně:
 
Vložte 50 g (1 odměrka) prášku do šejkru / Aminostar / naplněného 2dcl pitné vody (bez obsahu kysličníku uhličitého) a pomalu důkladně rozmíchejte. Nechejte stát asi 2 minuty, přidejte ještě 1 dl až 2 dcl pitné vody a poté rozmixujte. Pro přípravu koktejlu můžete použít i mléko v objemu 3 dl – doporučujeme UHT (trvanlivé) s obsahem 2 % mléčného tuku. V tomto případě však počítejte s tím, že “plnější” chuť je docílena změnou obsahu živin a energie. Místo mléka můžete před mixováním přidat 1 porci, tedy asi 1 dl (zmrzlinářskou naběračku) kvalitní zmrzliny. Chutný a vysoce hodnotný energetický nápoj získáte, pokud do 1 porce koktejlu připraveného s použitím mléka přidáte 1/2 banánu. Takto zhotovený koktejl má dvojnásobnou energetickou hodnotu než základní, připravený z 50 g prášku a 3 dcl vody!
 
Pro přípravu NIKDY nepoužívejte ovocný džus ani jiné ovoce než banán.
 
POZOR: Whey Gainer ACTIONS® není vhodný jako náhrada obvyklých pokrmů v průběhu redukčních diet a “rýsování”!
 
Whey Gainer ACTIONS® používejte:

1. Ihned po ukončení tréninku (výkonu) pokud byl náročný co do objemu i intenzity (minimálně 90 minut celkové zátěže nebo víc) – v tom případě připravujte s použitím vody a nepřidávejte nic jiného!

2. S odstupem minimálně 2 hodin od ukončení silově zaměřeného tréninku nebo výkonu

3. Jako součást vysokoenergetické snídaně jste–li sportovci zaměření spíše na silovou vytrvalost a vytrvalost.

4. Jako tzv. druhou večeři (asi 60 – 120 minut před spaním) v případě, že fyzická zátěž byla v ten den mimořádná především co do jejího trvání (minimálně 2 hodiny).

5. Jako přesnídávku či odpolední svačinu pro sportem značně zatíženou mládež

 
29.10.2007 18:55:28
koflik
Bar

Doba otevření

PO-16,30-20.00

UT-16,30-21.00

ST-16,30-20.00

ČT-16,30-21.00

PÁ-16,30-20.00

SO -  ZAVŘENO

NE-17:00-20.00

 

 

 

 

Posilovna

Prostory FITNESS

 POSILOVNA

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Právě v prodeji!


SK 2/09


FIT 1/09

Další číslo časopisu Svět kulturistiky vychází ...

Předplatné na rok 2009

Další číslo Časopisu FITNESS vychází 4.3.2009

Předplatné na rok 2009

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one