Ultra Diet Shake
Ultra Diet ShakeV dlouhodobém redukčním programu slouží koktejl jako náhrada jednoho až dvou denních běžných jídel, nejlépe večeří.
Cena: 269,00 Kč
Balení: 500 g
  ks 
Cena: 459,00 Kč
Balení: 1000 g
  ks 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH

Ultra Diet Shake obsahuje vitamíny, minerály a další důležité látky, které naše tělo každý den potřebuje. Může se tak stát plnohodnotnou náhradou jednoho až dvou denních jídel. Kombinace látek ve složení byla vyvinuta na základě dlouholetých poznatků tak, aby díky synergickému efektu vznikl maximálně vyhovující přípravek pro redukční a rýsovací diety.

Základní součástí redukčních koktejlů jsou bílkoviny (proteiny), tvořené převážně jejich zdroji mléčného typu s ohledem na problémy s použitím vaječného bílku a koncentrátů sojové bílkoviny.

Důležité látky ve složení Ultra Diet Shake:

Syrovátkové bílkoviny: Jsou v současnosti nejpoužívanějším zdrojem bílkovin ve speciálních produktech s ohledem na jejich velmi dobrou stravitelnost a nízké riziko alergizace, přičemž přispívají ke zlepšení přirozené obranyschopnosti organismu.

Kaseináty - sodný a vápenatý: Jsou to nejčastěji používané nejpřístupnější základní zdroje bílkovin. U lidí nezpůsobují zvýšení hladiny cholesterolu. V našem koktejlu tvoří přibližně polovinu zdrojů bílkovin.

Fruktóza: V redukčních koktejlech je používána jako jeden z vhodných jednoduchých cukrů s ohledem na její minimální vliv na hladinu krevního cukru. Použité množství fruktózy nezvyšuje teoretické riziko zvýšeného ukládání tuků v játrech. Tomu současně brání i přídavek karnitinu, lecitinu a chitosanu.

Maltodetrin:  je přírodní zdroj glukózy (jednoduchý cukr) s vysokým glykemickým indexem.

Sójový lecitin: Tato již notoricky známá látka patří mezi ty, které přispívají k přeměně a využití tuků ke tvorbě energie, současně podporuje činnost nervové soustavy. V běžné stravě je značně nedostatková.

Vláknina a inulín: Správně sestavená strava musí obsahovat dostatečné množství nestravitelné složky, zvané vláknina. Zajišuje nutný objem stravy, takže brání přejídání a současně plní roli „čističe“ střevní sliznice, přičemž současně podporuje růst přátelských (probiotických) bakterií, chránících střevo před přemnožením kvasinek a plísní. Souběžně také váže ve stravě přítomné tuky a brání jejich nadměrnému vstřebání, včetně využití choelsterolu, obsaženého v potravinách živočišného původu.

L-Carnitin: Jedna z nejdůležitějších „pomocných“ látek, používaných jako účinný stimulant přeměny tuků na energii. Přispívá nejen k odbourávání tuků a k redukci hmotnosti, ale zároveň také k tvorbě energie.

Chitosan: V současnosti je chitosan odborné označení speciální vlákniny získávané především ze schránek mořských korýšů a mlžů, jednou z nejužívanějších látek v boji proti vysokému cholesterolu a obecně v redukčních dietách. Má obrovskou schopnost „nasávat“ ve stravě obsažený tuk, případně tím, že po konzumaci bobtná v žaludku, snižuje chuť jídlu.

HCA: Omezuje tvorbu tuků z energie přijaté stravou především ve formě cukrů. Napomáhá stabilizovat hladinu krevního cukru, čímž omezuje především chuť na jídlo. HCA podporuje snižování hladiny cholesterolu a omezuje možnost ukládání tukových rezerv v cévách.

Dávkování: Vložte 50 g (2 odměrky) prášku do šejkru (Aminostar®) naplněného 2 dl pitné vody a pomalu důkladně rozmíchejte. Nechte asi 2 - 3 min. stát, přidejte ještě 1 až 2 dl vody a poté rozmixujte. Koktejl připravený ke konzumaci můžete v případě naléhavé potřeby přelít do uzavřené nádoby a skladovat až 24 hod. v lednici. Před konzumací je však vhodné jej opět našlehat.

 

Hlavní rysy produktu :

  • přispívá k udržení štíhlé linie
  • funguje jako náhrada jednoho až dvou denních jídel
  • ovlivňuje metabolismus tuků a sacharidů
  • dodává energii a zlepšuje trávení
  • přispívá k udržení dobré fyzické kondice
29.10.2007 19:44:13
koflik
Bar

Doba otevření

PO-16,30-20.00

UT-16,30-21.00

ST-16,30-20.00

ČT-16,30-21.00

PÁ-16,30-20.00

SO -  ZAVŘENO

NE-17:00-20.00

 

 

 

 

Posilovna

Prostory FITNESS

 POSILOVNA

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Právě v prodeji!


SK 2/09


FIT 1/09

Další číslo časopisu Svět kulturistiky vychází ...

Předplatné na rok 2009

Další číslo Časopisu FITNESS vychází 4.3.2009

Předplatné na rok 2009

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one